به بها > قوانین > خرید اقساطی چگونه است

خرید اقساطی چگونه است؟

فروشگاه اینترنتی به بها، طی همکاری با شرکت‌های معتبر اقدام به فروش اقساطی کالاهای موجود در فروشگاه به کارمندان معرفی شده از سوی آنها نموده است.
در اینصورت پس از توافق به بها با یک سازمان یا شرکت، آن سازمان با اعلام سقف قابل تعهد اقساط ماهانه هر کارمند، ایشان را به بها معرفی نموده و از آن پس مراحل خرید اقساطی شخص مورد نظر در فروشگاه اینترنتی به بها، امکان پذیر می‌گردد.
درصورتیکه می‌خواهید شرکت شما نیز جزو این لیست باشد با به بها تماس بگیرید.

روش خرید اقساطی کاربران از به بها

 1. کاربر در سایت ثبت نام می‌نماید. در اینصورت امکان خرید نقدی در سایت به صورت پیش فرض فراهم است.
 2. پس از اعلام نام ایشان توسط شرکت مورد نظر، یا ارایه نامه کسر از حقوق از آن شرکت، به بها با در نظر گرفتن این سقف امکان خرید اقساطی را برای کاربر فراهم می‌نماید.
 3. کاربر خرید خود را انجام داده و در مرحله چگونگی پرداخت، پرداخت اقساطی را انتخاب می‌نماید. لازم به ذکر است تمامی اجناسی که در به بها موجود هستند قابلیت خرید اقساطی را دارند.
 4. با انتخاب پرداخت اقساطی، دو گزینه فعال می‌شوند که گزینه اول درصد پیش پرداخت و گزینه دوم تعداد اقساط است.
 5. در اینصورت کاربر می‌باید پیش پرداخت تعیین شده را بصورت اینترنتی پرداخت نماید.
 6. لازم به ذکر است 2درصد کارمزد به مبلغ کل افزوده می شود که به همراه پیش پرداخت دریافت می شود
 7. پس از پرداخت، به بها یک لیست شامل مبلغ چک‌ها و تاریخ سر رسید آنها را به کاربر نمایش می‌دهد. این لیست به صورت ایمیل نیز برای کاربر ارسال می‌گردد.
 8. اقساط براساس تعدادی انتخابی کاربر مشخص شده و کاربر می‌باید به تعداد اقساط انتخابی و با مبلغ‌های اعلام شده از سوی به بها چک‌ها را  تهیه نموده و به نماینده به بها در آن سازمان واگذار نماید. مشخصات نماینده سازمان‌های طرف قرارداد به بها در ادامه آمده است.
 9. لازم به ذکر است این چک‌ها می‌باید به نام شخص خریدار بوده و خوش حساب بودن شخص از بانک استعلام می‌گردد.
 10. پس از تحویل چک‌ها به نماینده به بها، به بها اقدام به ارسال کالا برای مشتری می‌نماید.
 11. با توجه به نیاز به بررسی حساب خریدار و چک‌های وصول شده، ارسال کالاهایی که بصورت اقساطی خرید شده اند حداکثر طی 1 هفته از زمان واگذاری چک‌ها و پرداخت پیش پرداخت انجام خواهد شد.
 12. مانند تمامی خریدهای نقدی، کاربر می‌تواند مطابق رویه بازگرداندن کالا، کالای خریداری شده‌ی خود را بازگردانده و تمامی پول پرداختی و چک‌های خود را از به بها تحویل بگیرد.
 13. پس از اتمام اقساط، درصورتیکه تمامی چک‌های واگذارشده، در تاریخ سررسید پاس شوند، به بها به کاربر 1 درصد مبلغ خرید را به عنوان جایزه خوش حسابی در نظر می‌گیرد که کاربر می‌تواند این مبلغ را برای خرید اجناس دیگر استفاده نماید.
 14. در حال حاضر خرید اقساطی توسط کارمندان شرکت‌های زیر امکان پذیر است. درصورتیکه جزو کارمندان این شرکت‌ها هستید برای آگاهی از چگونگی خرید اقساطی با نماینده معرفی شده از سوی به بها تماس بگیرید.