به بها > SpecialPages > درباره ما
درباره به بها
 
فروشگاه اینترنتی به بها، با هدف ساده سازی خرید اینترنتی و پیشگامی در روند مشتری مداری اینترنتی ایجاد گردیده است. شاید بتوان behbaha.com را اولین فروشگاه اینترنتی Responsive در ایران دانست. به این معنی که شما سایت را به راحتی با هر ابزاری از جمله گوشی موبایل، تبلت، لپ تاپ و غیره بدون مشکل خواهید دید و به بها خودش را با ابزار شما مطابقت می‌دهد.

در به بها سعی شده است که سیاست بهترین قیمت دنبال شود که همیشه به معنی پایین ترین قیمت بازار نیست، بلکه بهترین قیمت برای کالای اورجینال است.

شاید روند ساده و روان خرید در به بها و همینطور صفحه‌هایی که اطلاعات اصلی را به راحتی و بدون پرداختن به حواشی در اختیار خریدار قرار می‌دهد، از برتری‌های این سایت باشد.

از مهمترین سیاست‌های به بها، ارتباط مداوم با مشتریان خود بوده که در این راستا تیمی به عنوان امور مشتریان از همان ابتدای راه اندازی سایت ایجاد شده است. به بها باور دارد که تنها با همکاری و هماهنگی با مشتریان است که می‌تواند به عنوان یک فروشگاه اینترنتی به روز و کامل به کار خود ادامه دهد.

همچنین به بها به این نکته ایمان دارد که "تخفیف" مربوط به کالاهای از دور خارج شده و خارج از فصل نیست و در این ارتباط، برای مشتریان خود روش‌هایی را برای ارایه تخفیف درارتباط با  کالاهای به روز و قابل استفاده طراحی نموده است .
به بها  امیدوار است با دریافت نظرات گرانبهای کاربران خود، همواره این سیاست را به بهترین شیوه اجرا نموده و بهبود دهد.